L4940D2T85-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4940D2T85-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4940D2T85-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 8.5V 1.5A D2PAK
Podatkovni listi: L4940D2T85-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4940D2T85-TR
Številka dela L4940D2T85-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 8.5V 1.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81625 pcs Podatkovni list L4940D2T85-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.9V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 8.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 17V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 68dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1167-2 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A D2PAK Tok - Supply (Max) 50mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA Trenutni - izhod 1.5A