KD1084DT25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
KD1084DT25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KD1084DT25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 5A DPAK
Podatkovni listi: KD1084DT25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KD1084DT25R
Številka dela KD1084DT25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132960 pcs Podatkovni list KD1084DT25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A DPAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 5A