KD1084AV33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
KD1084AV33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KD1084AV33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB
Podatkovni listi: KD1084AV33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KD1084AV33
Številka dela KD1084AV33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109497 pcs Podatkovni list KD1084AV33.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220AB
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 5A