EVLVIP27L-12WS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVLVIP27L-12WS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVLVIP27L-12WS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka EVAL BOARD FOR VIPER27LX
Podatkovni listi: EVLVIP27L-12WS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EVLVIP27L-12WS
Številka dela EVLVIP27L-12WS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis EVAL BOARD FOR VIPER27LX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1479 pcs Podatkovni list EVLVIP27L-12WS.pdf
Napetost - izhod 5V Napetost - Vhod 85 ~ 265 VAC
Uporabljena IC / del VIPer27 Priložena vsebina Board(s)
Serija VIPer™ plus Topologija regulatorja Flyback
Moč - izhod 12W Izhodi in tipi -