EVLVIP26L-12WFN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVLVIP26L-12WFN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BOARD EVAL VIPER26 OFF-LINE CONV
Podatkovni listi: 1.EVLVIP26L-12WFN.pdf2.EVLVIP26L-12WFN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EVLVIP26L-12WFN
Številka dela EVLVIP26L-12WFN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BOARD EVAL VIPER26 OFF-LINE CONV Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1304 pcs Podatkovni list 1.EVLVIP26L-12WFN.pdf2.EVLVIP26L-12WFN.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 265 VAC
Uporabljena IC / del VIPer26 Priložena vsebina Board(s)
Serija VIPer™ plus Topologija regulatorja Flyback
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen AC/DC, Primary Side Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 60kHz natančen opis VIPer26 VIPer™ plus AC/DC, Primary Side 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 1A Vrsta plošče Fully Populated