EVAL6932D2.5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVAL6932D2.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVAL6932D2.5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka EVAL BOARD FOR L6932D2.5 FIXED
Podatkovni listi: EVAL6932D2.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EVAL6932D2.5
Številka dela EVAL6932D2.5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis EVAL BOARD FOR L6932D2.5 FIXED Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3744 pcs Podatkovni list EVAL6932D2.5.pdf
Napetost - izhod 2.5V Napetost - Vhod 2 V ~ 14 V
Uporabljena IC / del L6932 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 497-5508 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Trenutni - izhod 2A Kanali na IC 1 - Single