EVAL6932D1.2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVAL6932D1.2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVAL6932D1.2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka EVAL BOARD L6932DXXX FIXED/ADJ
Podatkovni listi: EVAL6932D1.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVAL6932D1.2
Številka dela EVAL6932D1.2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis EVAL BOARD L6932DXXX FIXED/ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6747 pcs Podatkovni list EVAL6932D1.2.pdf
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 2 V ~ 14 V
Uporabljena IC / del L6932 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 497-5506 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Trenutni - izhod 2A Kanali na IC 1 - Single