EVAL6668-75W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVAL6668-75W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BOARD EVAL FOR L6668-75W
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 303 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVAL6668-75W
Številka dela EVAL6668-75W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BOARD EVAL FOR L6668-75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 303 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 19V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Uporabljena IC / del L6563, L6668 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Flyback
Moč - izhod 75W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 497-6365 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen AC/DC, Primary Side and PFC Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 65kHz natančen opis L6563, L6668 - AC/DC, Primary Side and PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 4A Vrsta plošče Fully Populated