EVAL6599-90W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVAL6599-90W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVAL6599-90W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka EVAL BOARD FOR L6599
Podatkovni listi: 1.EVAL6599-90W.pdf2.EVAL6599-90W.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 693 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVAL6599-90W
Številka dela EVAL6599-90W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis EVAL BOARD FOR L6599 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 693 pcs Podatkovni list 1.EVAL6599-90W.pdf2.EVAL6599-90W.pdf
Napetost - izhod 19V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Uporabljena IC / del L6563, L6599 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Resonant
Moč - izhod 90W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 497-5497 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Glavni namen AC/DC, Primary Side and PFC Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 90kHz natančen opis L6563, L6599 - AC/DC, Primary Side and PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 4.7A Vrsta plošče Fully Populated