EMIF08-1005T16
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF08-1005T16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF08-1005T16
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/9PF SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF08-1005T16
Številka dela EMIF08-1005T16 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/9PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71361 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 9pF (Total)
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.053" W (3.30mm x 1.35mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 16-UFDFN Exposed Pad Druga imena 497-13525-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.022" (0.55mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 8 Channel R = 100 Ohms, C = 9pF (Total) 50mA 16-UFDFN Exposed Pad Tok 50mA