EMIF08-1005M16
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF08-1005M16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF08-1005M16
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD
Podatkovni listi: EMIF08-1005M16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF08-1005M16
Številka dela EMIF08-1005M16 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133308 pcs Podatkovni list EMIF08-1005M16.pdf
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 45pF (Total)
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.059" W (3.30mm x 1.50mm) Serija EMIF
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-UFDFN Exposed Pad Druga imena 497-7742-2
EMIF08-1005M16-ND
EMIF081005M16
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.024" (0.60mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 8 Channel R = 100 Ohms, C = 45pF (Total) 10mA 16-UFDFN Exposed Pad Tok 10mA
Frekvenca Center / Cutoff 100MHz (Cutoff) Znižanje vrednosti -34dB @ 900MHz ~ 1.8GHz