EMIF06-1005MX12Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF06-1005MX12Y
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka AUTOMOTIVE GRADE 6-LINE LOW CAPA
Podatkovni listi: EMIF06-1005MX12Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF06-1005MX12Y
Številka dela EMIF06-1005MX12Y Proizvajalec STMicroelectronics
Opis AUTOMOTIVE GRADE 6-LINE LOW CAPA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185675 pcs Podatkovni list EMIF06-1005MX12Y.pdf
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohm, C = 45pF
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.053" W (3.00mm x 1.35mm) Serija EMIF
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 12-WFDFN Exposed Pad Druga imena 497-17316-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.032" (0.80mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohm, C = 45pF 12-WFDFN Exposed Pad Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti -34dB @ 900MHz ~ 1.8GHz Aplikacije Data Lines for Mobile Devices