EMIF06-10006F1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF06-10006F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF06-10006F1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/60PF SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF06-10006F1
Številka dela EMIF06-10006F1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/60PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110133 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 60pF (Total)
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.051" W (2.92mm x 1.29mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 15-WFBGA, FCBGA Druga imena 497-3710-1
EMIF0610006F1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.028" (0.70mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 100 Ohms, C = 60pF (Total) 10mA 15-WFBGA, FCBGA Tok 10mA