E-L6932D2.5TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
E-L6932D2.5TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E-L6932D2.5TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO
Podatkovni listi: E-L6932D2.5TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E-L6932D2.5TR
Številka dela E-L6932D2.5TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72302 pcs Podatkovni list E-L6932D2.5TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A 8-SO
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 2A
Nadzorne funkcije Enable, Power Good Številka osnovnega dela L6932
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E-L6932D1.2
E-L6932D1.2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO
Na zalogi: 84438 pcs
Prenesi: E-L6932D1.2.pdf
RFQ
E-L9338MD/TR
E-L9338MD/TR
Opis: IC MOTOR DRIVER LOWSIDE 20SO
Na zalogi: 60090 pcs
Prenesi: E-L9338MD/TR.pdf
RFQ
E-L6932D2.5
E-L6932D2.5
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO
Prenesi: E-L6932D2.5.pdf
E-L9634
E-L9634
Opis: IC DRIVER BUS ISO 9141 8SOIC
Prenesi: E-L9634.pdf
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC 8MSOP