E-L6932D1.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
E-L6932D1.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E-L6932D1.8
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO
Podatkovni listi: E-L6932D1.8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E-L6932D1.8
Številka dela E-L6932D1.8 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69031 pcs Podatkovni list E-L6932D1.8.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 8-SO
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 2A