BZW50-56B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-56B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW50-56B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 56V 129V R-6
Podatkovni listi: BZW50-56B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW50-56B
Številka dela BZW50-56B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 56V 129V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34325 pcs Podatkovni list BZW50-56B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 56V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 129V
Napetost - razčlenitev (min) 62.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja R-6 Serija BZW50, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer R6, Axial
Druga imena 497-15643-1 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 465A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 1700pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1