BZW50-39BRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-39BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW50-39BRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 39V 90V R-6
Podatkovni listi: BZW50-39BRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW50-39BRL
Številka dela BZW50-39BRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 39V 90V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66309 pcs Podatkovni list BZW50-39BRL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 39V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 90V
Napetost - razčlenitev (min) 43.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja R-6 Serija BZW50, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer R6, Axial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 667A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 2400pF @ 1MHz