BZW06-5V8BRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW06-5V8BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW06-5V8BRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15
Podatkovni listi: BZW06-5V8BRL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZW06-5V8BRL
Številka dela BZW06-5V8BRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5531 pcs Podatkovni list BZW06-5V8BRL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija BZW06, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 298A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 2000pF @ 1MHz
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela BZW06
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW06-70 R0G
BZW06-70 R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 70.1V 146V DO204AC
Na zalogi: 954948 pcs
Prenesi: BZW06-70 R0G.pdf
RFQ
BZW06-5V8B
BZW06-5V8B
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15