BZW06-5V8B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW06-5V8B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW06-5V8B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15
Podatkovni listi: BZW06-5V8B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW06-5V8B
Številka dela BZW06-5V8B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 370348 pcs Podatkovni list BZW06-5V8B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija BZW06, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-12472-3
BZW06-5V8B-ND
BZW065V8B
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 298A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 2000pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1