BYW80-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW80-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYW80-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC
Podatkovni listi: BYW80-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYW80-200
Številka dela BYW80-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199636 pcs Podatkovni list BYW80-200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.15V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena 497-2692-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 10A Through Hole TO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -