BYW77PI-200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW77PI-200RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYW77PI-200RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I
Podatkovni listi: BYW77PI-200RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYW77PI-200RG
Številka dela BYW77PI-200RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50428 pcs Podatkovni list BYW77PI-200RG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.15V @ 40A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DOP3I Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tube Paket / primer DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Druga imena 497-3808
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 25A Through Hole DOP3I Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 25A Capacitance @ Vr, F -