BYV52PI-200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYV52PI-200RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYV52PI-200RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 200V 30A 3TOPI
Podatkovni listi: BYV52PI-200RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYV52PI-200RG
Številka dela BYV52PI-200RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 200V 30A 3TOPI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21579 pcs Podatkovni list BYV52PI-200RG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TOP-3I Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tube Paket / primer TOP-3 Insulated
Druga imena 497-3807
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TOP-3 Insulated
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A