BYV52-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYV52-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYV52-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 200V 30A SOT93
Podatkovni listi: BYV52-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYV52-200
Številka dela BYV52-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 200V 30A SOT93 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9936 pcs Podatkovni list BYV52-200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja SOT-93 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-218-3
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TO-218-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A