BTB16-800SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB16-800SWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB16-800SWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB
Podatkovni listi: BTB16-800SWRG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BTB16-800SWRG
Številka dela BTB16-800SWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56411 pcs Podatkovni list BTB16-800SWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7191-5
BTB16-800SWRG-ND
BTB16800SWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 16A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single