BTB16-700CWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB16-700CWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB16-700CWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB
Podatkovni listi: BTB16-700CWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB16-700CWRG
Številka dela BTB16-700CWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86538 pcs Podatkovni list BTB16-700CWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 16A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA