BTB06-800TWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB06-800TWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB06-800TWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220AB
Podatkovni listi: BTB06-800TWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB06-800TWRG
Številka dela BTB06-800TWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126450 pcs Podatkovni list BTB06-800TWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-11863-5
BTB06800TWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 6A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 10mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 5mA Konfiguracija Single