BTB06-600TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB06-600TRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB06-600TRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB
Podatkovni listi: BTB06-600TRG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BTB06-600TRG
Številka dela BTB06-600TRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96451 pcs Podatkovni list BTB06-600TRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-3127-5
BTB06600TRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 6A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 10mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 5mA Konfiguracija Single