BTA26-800BWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA26-800BWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA26-800BWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A TOP3
Podatkovni listi: BTA26-800BWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA26-800BWRG
Številka dela BTA26-800BWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A TOP3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22564 pcs Podatkovni list BTA26-800BWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TOP3
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TOP-3 Insulated Druga imena 497-4172-5
BTA26800BWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 25A Through Hole TOP3 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 75mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single