BTA26-600BW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA26-600BW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA26-600BW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3
Podatkovni listi: BTA26-600BW.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije BTA26-600BW
Številka dela BTA26-600BW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6164 pcs Podatkovni list BTA26-600BW.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TOP3
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TOP-3 Insulated Druga imena 497-3126
497-3126-5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TOP3 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 75mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single
Številka osnovnega dela BTA26
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BTA26-600BWRG
BTA26-600BWRG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3