BAS70ZFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70ZFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS70ZFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123
Podatkovni listi: BAS70ZFILM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BAS70ZFILM
Številka dela BAS70ZFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4436 pcs Podatkovni list BAS70ZFILM.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 70mA (DC)
Napetost - razčlenitev SOD-123 Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Povratni čas obnovitve (trr) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odpornost @ Če, F 2pF @ 0V, 1MHz Polarizacija SOD-123
Druga imena 497-5696-6 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca BAS70ZFILM
Razširjen opis Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-123 Konfiguracija diode 10µA @ 70V
Opis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1V @ 15mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 70V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BAS70WFILM
BAS70WFILM
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
Na zalogi: 1307569 pcs
Prenesi: BAS70WFILM.pdf
RFQ
BAS716,115
BAS716,115
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE GEN PURP 75V 200MA SOD523