BAS70WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70WFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS70WFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
Podatkovni listi: BAS70WFILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS70WFILM
Številka dela BAS70WFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1307569 pcs Podatkovni list BAS70WFILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 15mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 70V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-70, SOT-323 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 70V
Tok - Povprečni popravek (Io) 70mA (DC) Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz