BAS70-05WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-05WFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS70-05WFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Podatkovni listi: BAS70-05WFILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS70-05WFILM
Številka dela BAS70-05WFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210183 pcs Podatkovni list BAS70-05WFILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 15mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 70V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-70, SOT-323 Druga imena 497-15794-1
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 70V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 70mA (DC)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BAS70-05W,115
BAS70-05W,115
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Na zalogi: 200263 pcs
Prenesi: BAS70-05W,115.pdf
RFQ
BAS70-05W,135
BAS70-05W,135
Proizvajalci: Nexperia