BAS70-05FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-05FILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS70-05FILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Podatkovni listi: BAS70-05FILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS70-05FILM
Številka dela BAS70-05FILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202654 pcs Podatkovni list BAS70-05FILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 15mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 70V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 497-7159-6
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 70V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 70mA (DC) Številka osnovnega dela BAS70-05