ACST12-7SG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ACST12-7SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACST12-7SG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK
Podatkovni listi: ACST12-7SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACST12-7SG
Številka dela ACST12-7SG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66837 pcs Podatkovni list ACST12-7SG.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA