ACST12-7CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ACST12-7CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACST12-7CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC 700V 12A D2PAK
Podatkovni listi: ACST12-7CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACST12-7CG-TR
Številka dela ACST12-7CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC 700V 12A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33797 pcs Podatkovni list ACST12-7CG-TR.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-8744-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
natančen opis TRIAC Standard 700V 12A Surface Mount D2PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single