ACST10-7SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ACST10-7SFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACST10-7SFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 700V 10A TO220FP
Podatkovni listi: ACST10-7SFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACST10-7SFP
Številka dela ACST10-7SFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 700V 10A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67770 pcs Podatkovni list ACST10-7SFP.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 10A Through Hole TO-220FP
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 10A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 105A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA