ACST10-7CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ACST10-7CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACST10-7CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 700V 10A TO220AB
Podatkovni listi: ACST10-7CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACST10-7CT
Številka dela ACST10-7CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 700V 10A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33921 pcs Podatkovni list ACST10-7CT.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-8742-5
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 10A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 10A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 105A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single