74V1T126STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T126STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1T126STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
Podatkovni listi: 74V1T126STR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1T126STR
Številka dela 74V1T126STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1464418 pcs Podatkovni list 74V1T126STR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 497-1288-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA Številka osnovnega dela 74V1T126