74V1T126CTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1T126CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1T126CTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT323-5
Podatkovni listi: 74V1T126CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1T126CTR
Številka dela 74V1T126CTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62087 pcs Podatkovni list 74V1T126CTR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta logike Buffer, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Non-Inverting 1 Element 1 Bit per Element 3-State Output SOT-323-5 Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA