74V1G08CTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G08CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1G08CTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC GATE AND 1CH 2-INP SOT323-5
Podatkovni listi: 74V1G08CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1G08CTR
Številka dela 74V1G08CTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC GATE AND 1CH 2-INP SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1625893 pcs Podatkovni list 74V1G08CTR.pdf
Napetost - oskrba 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5
Serija 74V Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Druga imena 497-4520-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 7ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike AND Gate Logična raven - nizka 0.5V
Logična raven - visoka 1.5V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis AND Gate IC 1 Channel SOT-323-5
Trenutni - Quiescent (Max) 1µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA