74V1G04STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G04STR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74V1G04STR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Podatkovni listi: 74V1G04STR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74V1G04STR
Številka dela 74V1G04STR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231703 pcs Podatkovni list 74V1G04STR.pdf
Napetost - oskrba 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija 74V Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Druga imena 497-1264-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 1
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 7.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.5V
Logična raven - visoka 1.5V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Inverter IC 1 Channel SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Max) 1µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA