D3015.520.5
SCSSCS
D3015.520.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D3015.520.5
Proizvajalec / znamka: SCS
Opis izdelka BAG MOIST BARR MTL IN 20.5X15.5"
Podatkovni listi: 1.D3015.520.5.pdf2.D3015.520.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D3015.520.5
Številka dela D3015.520.5 Proizvajalec SCS
Opis BAG MOIST BARR MTL IN 20.5X15.5" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50114 pcs Podatkovni list 1.D3015.520.5.pdf2.D3015.520.5.pdf
Širina - znotraj 15.5" (393.7mm) Tip Moisture Barrier Bag
Debelina 6.0 mil (152.4 microns) Natezno trdnost 3800 psi
Statično zaščito pred praznjenjem <10nJ Serija Dri-Shield® 3000
Metal Layer In Dolžina - notranjost 20.5" (520.7mm)