D3014.2517
SCSSCS
D3014.2517 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D3014.2517
Proizvajalec / znamka: SCS
Opis izdelka BAG MOIST BARR MTL IN 17"X14.25"
Podatkovni listi: 1.D3014.2517.pdf2.D3014.2517.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D3014.2517
Številka dela D3014.2517 Proizvajalec SCS
Opis BAG MOIST BARR MTL IN 17"X14.25" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67620 pcs Podatkovni list 1.D3014.2517.pdf2.D3014.2517.pdf
Širina - znotraj 14.25" (362mm) Tip Moisture Barrier Bag
Debelina 6.0 mil (152.4 microns) Natezno trdnost 3800 psi
Statično zaščito pred praznjenjem <10nJ Serija Dri-Shield® 3000
Metal Layer In Dolžina - notranjost 17" (431.8mm)