80USC8200MEFC35X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80USC8200MEFC35X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 1.80USC8200MEFC35X45.pdf2.80USC8200MEFC35X45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 80USC8200MEFC35X45
Številka dela 80USC8200MEFC35X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14617 pcs Podatkovni list 1.80USC8200MEFC35X45.pdf2.80USC8200MEFC35X45.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.36A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose