80USC6800MEFC30X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80USC6800MEFC30X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 1.80USC6800MEFC30X45.pdf2.80USC6800MEFC30X45.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 80USC6800MEFC30X45
Številka dela 80USC6800MEFC30X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23973 pcs Podatkovni list 1.80USC6800MEFC30X45.pdf2.80USC6800MEFC30X45.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.83A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.7045A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose