63ZLJ2700M18X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZLJ2700M18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 63V THRUHOLE
Podatkovni listi: 1.63ZLJ2700M18X40.pdf2.63ZLJ2700M18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZLJ2700M18X40
Številka dela 63ZLJ2700M18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 63V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 21970 pcs Podatkovni list 1.63ZLJ2700M18X40.pdf2.63ZLJ2700M18X40.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.89mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.3A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4111
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Impedanca 15 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2700µF