63ZLJ18M5X11
RubyconRubycon
63ZLJ18M5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZLJ18M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZLJ18M5X11.pdf2.63ZLJ18M5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZLJ18M5X11
Številka dela 63ZLJ18M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1052561 pcs Podatkovni list 1.63ZLJ18M5X11.pdf2.63ZLJ18M5X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100.8mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 710 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 18µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 18µF Aplikacije General Purpose