63YXM47MEFC8X11.5
RubyconRubycon
63YXM47MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXM47MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXM47MEFC8X11.5.pdf2.63YXM47MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXM47MEFC8X11.5
Številka dela 63YXM47MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 773522 pcs Podatkovni list 1.63YXM47MEFC8X11.5.pdf2.63YXM47MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 240mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose