63YXM22MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
63YXM22MEFCT16.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXM22MEFCT16.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXM22MEFCT16.3X11.pdf2.63YXM22MEFCT16.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXM22MEFCT16.3X11
Številka dela 63YXM22MEFCT16.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 982843 pcs Podatkovni list 1.63YXM22MEFCT16.3X11.pdf2.63YXM22MEFCT16.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija YXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 93.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 170mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose