63VXG1000MEFC22X25
pregled izdelka
Številka dela: 63VXG1000MEFC22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63VXG1000MEFC22X25.pdf2.63VXG1000MEFC22X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63VXG1000MEFC22X25
Številka dela 63VXG1000MEFC22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46266 pcs Podatkovni list 1.63VXG1000MEFC22X25.pdf2.63VXG1000MEFC22X25.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.265A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose